Reference

Co jste o mně napsali: 

Rehabilitace mně velmi pomohla. Po několika letech můžu zase běhat, chodit bos a neřešit speciální obuv.

Měl jsem možnost využít služeb více fyzioterapeutů a u pana Remera jsem měl nejlepší pocit, že naučené cviky budou užitečné pro prevenci před dalším zraněním. V neposlední řadě velmi oceňuji osobní a milý přístup.

Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a pan terapeut Remer mne naučil hodně dobré uvolňovací cviky. Takže díky , moc mi to pomohlo.

Řešili jsme zatuhlou kyčel a zvětšovali rozsah pohybu kloubu. Dva roky jsem se s tím trápila a pomohl mi až pan Remer, za 2 terapie u něho jsem byla bez prášku na bolest, můžu spát v jaké poloze chci a po 2 měsících terapie chodím zase do schodů střídavou chůzí a dokonce na delší výlety do přírody včetně hor. Mám ještě kus práce před sebou, ale spolu jsme udělali velký pokrok během kratší doby než jsem předpokládala. S čistým svědomím mohu fyzioterapii u pana Remera doporučit.

Společně s panem Remerem jsme pracovali na první časti rehabilitace po TEP. Spolu s profesionálním přístupem mi poskytl cenné rady ke zlepšení zdravotního stavu. Tedy velká spokojenost.

Fyzioterapie mi rozveřela vějíř možností při řešení mého problému.

Pomohl mi se vším co jsem potřebovala.

S terapií jsem byla maximálně spokojená.

Byl moc efektivní a profesionální.

Spokojený jsem byl maximálně, p. Remer mi pomohl, naučil mě vhodně cvičit, díky němu se mi daří lépe a pomalu se vracím zpět do normálního života a aktivního sportu. Fyzioterapii u pana Remera doporučuji všem známým, pokud je trápí potíže pohybového systému. Ti, co k němu chodí, jsou z jeho přístupu nadšení, dokázal pomoci i jim. 

Na fyzioterapii u p. Remera se mi líbila komunikativnost a vnímavost, snaha zjistit o problému co nejvíce.

Přístup pana fyzioterapeuta k pacientovi byl velmi profesionální, zajímal se do detailu o můj zdravotní problém a o to, jak se cítím. Poradil cviky, kontroloval jejich správné provedení a doporučil co dělat dále a čeho se naopak vyvarovat. Jsem opravdu velmi spojená a moc děkuji za péči.

Dlouhotrvající problém s kolenem, zapříčiněný nejspíše kombinací nadměrné zátěže (nadváha + sporty) a předchozím poškozením (operace vazů). Fyzioterapie pomohla, mimo krátkodobého efektu i dlouhodobý v podobě navržené série cvičení.

Byla jsem spokojená, fyzioterapie mi pomohla.

Částečné zlepšení krční páteře a k tomu řadu pro mne velmi cenných rad, takže doporučuji.

Byla jsem moc spokojená. Děkuji.
Již jsem vás doporučila dále známému, který řeší pohybové problémy s nohou. 

Pomohl a byl jsem spokojen.

Na terapii se mi líbila zejména odbornost a přístup. 

Najviac sa mi páčila terapeutova úprimnosť a znalosti. Napriek tomu, že strávil už nejaký čas pozorovaním môjho tela a mojich pohybov, priznal, že nevie úplne presne, prečo mám bolesti iba na jednej strane chrbta (zad) a nie aj na druhej. Mám pocit, že väčšina ľudí má strach svoju nevedomosť priznať. No a na druhú stranu a hlavne, aj tak mi vedel pomôcť. Väčšinu času som teraz už bez bolestí.

Na terapiích se mi líbila odborná znalost, doporučení jak doma cvičit, doporučení pomůcek, taping. 

Fyzioterapie zafungovala na 100%. Znovu chodím, můžu i sportovat.

Líbil se mi přístup a snaha vysvětlovat. Bohužel mi fyzioterapie zatím pomohla spíše méně, snad časem při pravidelném cvičení se dostaví výsledky.

Líbil se mi lidský a profesionální přístup, chuť pomoci. Byl jsem moc spokojený. 

Celkově jsem byl s fyzioterapií u p. Remera spokojený. Vhodná komunikace a názornost.

Celkové hodnocení pana Remera je velmi dobré, byla jsem spokojena. Poradil zásady a jednotlivé cviky, při následujících návštěvách kontroloval jejich správné provedení, reagoval pružně na nové vzniklé zdravotní problémy. Fyzioterapie pomohla částečně, vzhledem k dlouhotrvajících obtížím je nutné cvičení z mé strany.

+ upřímnost ohledně přínosu a délky rehabilitace (zlepšování hybnosti ramene bylo zpočátku pomalé)

+ pečlivá a trpělivá korekce při mém samostatném cvičení

+ vždy jsem odcházela s jasným cvičebním plánem

+ výborná komunikace, která vedla k mé důvěře - při cvičení na prahu bolesti je souhra terapeuta a klienta naprostou nutností, jinak se nelze uvolnit a cvičení pak není efektivní

+ není úplně běžné, že terapeut/doktor chápe, že se klient nespokojí s pro život běžným výkonem, ale chce, ač už není mladý, aktivně pokračovat ve sportu, a tedy rehabilitovat až do 100% možného zlepšení

+ výborná spolupráce s ošetřujícím lékařem (konzultace ohledně diagnostiky - v průběhu rehabilitace jsem byla odeslána na MR, aby bylo jasné, jak dále postupovat)

Líbil se mi systematický přístup. Terapie jednoznačně pomohla. 

Na terapii se mi líbila profesionalita a zdvořilost. Celkové hodnocení - výborné. Fyzioterapie hodně zlepšila můj stav. 

S terapií jsem byla spokojená. Vzhledem k dlouhodobé bolesti páteře, zatím mírné zlepšení. Celkový přístup hodnotím kladně.

Spokojenost - stav se určitě zlepšil. Naprosto profesionální přístup - snaha najít a vyřešit problém.

Líbil se mi individuální přístup.

Všechno bylo dokonalé. Fyzioterapie mi pomohla.

Líbila se mi snaha nalézt problém, studovat příčiny a spojitosti. Fyzioterapie byla velmi příjemná a nápomocná.

Profesionální přístup, výborná komunikace s klientem, přesné nalezení problému a nastavení vhodného rehabilitačního cvičení. Nemám, co bych vytkl. Celkově hodnotím fyzioterapii jako výbornou.

Citlivý přístup, komunikace, otevřenost. Skvělá zkušenost. Děkuji!

Byla jsem moc spokojená, největší problém pro mne je vzdálenost od bydliště, kdybych mohla fyzioterapii absolvovat na Hájích, bylo by to pro mne příznivější.

Pan Remer je profesionální a sympatický člověk. O své profesi toho vi opravdu mnoho. Byla to má první terapie, citila jsem se dobře a měla pocit, že se opravdu zajímá a cviky pomáhají.

Celkově příjemný a profesionální přístup pana Remera, vysvětlení jednotlivých úkonů a cvičení.


Profesionální a milý přístup. 
Z mého pohledu vše super.

Po trpělivém přístupu postupné ulehčení od pronikavé bolesti. Uvítal bych intenzivnější provádění terapie, a to například 3 x do týdne.

 

Příjemná atmosféra a rozhovory, věřil jsem fyzioterapeutovi- bylo poznat, že se vyzná, kvalitní péče a kvalitní odpověď na všechny otázky, fyzioterapeut byl velmi vstřícný a příjemný - např., zatejpoval koleno mimo svou pracovní dobu (jinak to nevycházelo).

Jan

Profesionální, empatické.

Profesionální a přitom srdečný přístup.

Jiří

Můj stav se hodně zlepšil, děkuji za pomoc a úlevu od bolesti.  

Účinně mi fyzioterapie pomohla se zmírněním bolesti a oceňuji informace a doporučení pro domácí cvičení.

Alena

Příjemný přátelský přístup, odbornost a snaha pomoci a vyřešit zdravotní problém, zájem o pacienta (myšleno jako že nejste jako pacient jenom další v řadě a opravdu chce pomoci).
Celkově jsem byla moc spokojená a rozhodně bych pana Remera doporučila. Pomohl mi se zdravotním problémem a během léčby mi předal i další rady.

Profesionalita, hledání kořenové příčiny, velmi dobrý proklientský přístup k pacientovi.

Velmi kvalifikovaný a profesionální.

Petr

Naprosto skvělý profesní i lidský přístup. Jeden z problémů (rameno), zdá se vyřešen, na druhém budeme jistě dále pracovat.

Pavel J.

HODNOCENÍ FYZIOTERAPEUTA

Budu moc rád, když i ty napíšeš své hodnocení.

* hvězdičkou jsou označena povinná pole